Zawsze staramy się aby pokazy fajerwerków w naszym wykonaniu stanowiły niesamowite widowiska, a od wielu lat naszą ulubioną pozycją są  fajerwerki na wesela – bo też okazja do ich organizowania jest wyjątkowa.

Do Każdego pokazu podchodzimy wyjątkowo i indywidualnie ale do pokazów weselnych szczególnie gdyż wiemy jak ważne jest to wydarzenie dla nowożeńców.

Angażujemy się bardzo aby Para Młoda weszła na nową drogę życia z WIELKIM HUKIEM!

Weselne pokazy fajerwerków to wyjątkowe wydarzenia i tak jak do każdego pokazy podchodzimy do nich bardzo indywidualnie. Zawsze dokonujemy rekonesansu miejsca pokazu i spotykamy się z przyszłymi nowożeńcami aby opracować optymalne rozwiązanie i SUPER SCENARIUSZ!

Cały czas pracujemy nad jakością i różnorodnością naszych pokazów, i co roku opracowujemy nową bazę która stanowi podstawę do super pokazów opartą na najlepszych dostępnych na rynku efektach.

Wyrzutnie proste i kątowe, odpalane są z 6-10 punktów i poprzecinane są wielo efektownymi rzymskimi ogniami o średnicy do 3’ oraz kilku calowymi bombami, a na zakończenie prezentowane są specjalne wyrzutnie tzw:
FINAL SHOT, o częstotliwości 10-15 strzałów/ sek.

Bardzo często nasze fajerwerki weselne wzbogacone są o dodatkowe elementy jak: teatr ognia fire show. lub towarzyszy im płonąca grafika i płonące napisy.

Najczęściej jest to duże czerwone serce wzbogacone o napisy lub inicjały nowożeńców

Jeśli chodzi o  pokazy fajerwerków na wesela, to najczęściej trwają 5-6 minut, a ich intensywność i atrakcyjność wzrastają z każdą minutą i składają się z kilku etapów:

  • ROZPOCZĘCIE – z wykorzystaniem: dymów, stroboskopów, gejzerów, kaskad, płonących elementów graficznych / nie występuje podczas pokazów w podstawowym budżecie oraz podczas wielkich widowisk, gdyż jest niewidoczne
  • ROZWINIĘCIE, z wykorzystaniem wyrzutni prostych i kątowych
  • CZĘŚĆ GŁÓWNA, gdzie za pomocą różnorodnych elementów wypełniona jest cała przestrzeń pokazu – zwykle o szerokości kilkudziesięciu metrów
  • ZAKOŃCZENIE, z wykorzystaniem sekwencji bomb i wyrzutni FINAŁ SHOT które w ciągu kilku- kilkunastu sekund detonują 100-200 ładunków o dużej średnicy i które sprawiają że pokaz na długo pozostaje w pamięci widzów.