Pokazy fajerwerków

Od kilkunastu lat zajmujemy się szeroko pojętą pirotechniką a pokazy fajerwerków, zwane także pod nazwą pokazy sztucznych ogni są naszą największą pasją.

Organizujemy duże plenerowe pokazy fajerwerków dla tysięcy widzów, a także mniejsze kameralne wydarzenia.

Od wielu lat naszą wizytówka są fajerwerki na wesela, a na każdy pokaz udzielamy gwarancji jakości i satysfakcji.

Scenariusz każdego  wydarzenie opracowujemy indywidualnie a od sezonu 2020 cena za klasyczny pokaz fajerwerków zaczyna się od 2900 zł.

Przy okazji mniejszych wydarzeń, jak  imieniny, urodziny, małe wesela imprezy firmowe i okolicznościowe możemy zorganizować bardzo atrakcyjny pokaz fajerwerków w kwocie już od 2200 zł.

Jeśli nie ma potrzeby organizowania pokazów w powyższych kwotach to oferujemy gotowe zestawy do samodzielnego odpalenia w cenach od 700 do 1500 zł.

Fajerwerki na wesela

Zawsze staramy się aby pokazy fajerwerków w naszym wykonaniu stanowiły niesamowite widowiska a naszą ulubioną pozycją są pokazy fajerwerków na wesela – bo też okazja do ich organizowania jest wyjątkowa.

Do Każdego pokazu podchodzimy wyjątkowo i indywidualnie ale do pokazów weselnych szczególnie gdyż wiemy jak ważne jest to wydarzenie dla nowożeńców.

Angażujemy się bardzo aby Para Młoda weszła na nową drogę życia z WIELKIM HUKIEM!

Ceny podobnie jak w przypadku klasycznych pokazów fajerwerków ceny zaczynają się od 2900 zł.

W przypadku małych kameralnych uroczystości możemy wykonać okaz w cenie 2’200 zł. lub zaproponować gotowe zestawy do samodzielnego odpalenia w cenach od 700 do 1500 zł.

Zestawy do samodzielnego odpalenia

Jeśli nie decydujecie się Państwo na klasyczny pokaz fajerwerków to rozwiązaniem są  zestawy do samodzielnego odpalenia.

Umieszczone są w jednym dużym pudle w którym znajduje się od 300 do 600 wystrzałów o czasie trwania 2 do 6 minut.

Zestawy takie są bardzo atrakcyjne. Składają się z kilkunastu różnych efektów, odpalanych ze zmianą tempa, pojedynczo oraz mniejszymi i większymi seriami – po kilkanaście sztuk jednocześnie wraz z efektownym zakończeniem.

Zestawy świetnie sprawdzają się podczas małych wesel imienin, urodzin, imprez sylwestrowych czy mniejszych imprez firmowych.

Obsługa takiego zestawu jest bardzo prosta, wystarczy ustawić baterię  na równej powierzchni odpalić jeden lont, oddalić się na bezpieczną odległość  i podziwiać kilku minutowe show.

Przykładowa bateria 600 strzałów o czasie trwania 5 minut:

Cena zestawy zależna jest  od czasu trwania i ilości wystrzałów a bardzo atrakcyjne można nabyć już za 700 zł.

Zestaw taki mogą Państwo odpalić samodzielnie lub może to zrobić pirotechnik, który przywiezie i ustawi baterie, odpali oraz zabierze pozostałości ze sobą, a koszt jego przyjazdu to 150 zł.

Płonąca grafika

Wykonywana za pomocą punktów, które odpowiednio połączone i odpalone jednocześnie „ zlewają” się dają efekt jaskrawej płonącej grafiki.

Za ich pomocą można wykonać proste loga napisy, cyfry, litery, symbole.

Element ten bardzo często wykorzystujemy podczas pokazów weselnych, oraz okolicznościowych wykonując np.: duże czerwone serce odpowiednio wkomponowane w scenariusz pokazu.

Dodatkowo może ono zostać uzupełnione o cyfry lub litery-inicjały w kolorze złotym, srebrnym lub innym.

Koszt płonącej grafiki umieszczonej na nośniku o powierzchni 1 m2 to najczęściej 300-400 zł. Natomiast podczas pokazów w kwocie min.
3500 . zł. płonącą grafikę na nośniku o powierzchni 1 m2 wykonujemy gratis.
Podczas pokazów weselnych za kwotę min. 3 tys. zł. wykonujemy w prezencie duże czerwone serce.

Pokazy laserowe

Organizujemy POKAZY LASERÓW zarówno formie widowisk wewnętrznych jak i plenerowych.

Pokazy zawsze zsynchronizowane są z muzyką którą proponujemy my lub Państwo.

Po montażu  sprzętu czas pokazu jest praktycznie nie ograniczony, lecz aby nie znużyć widzów i podtrzymać napięcie trwa on najczęściej  od 12 do 20 minut.

W zależności od terminu i rodzaju wydarzenia cena ustalana jest każdorazowo indywidualnie, np. Podczas pokazów sylwestrowych wynosi ona 9900 zł, ale podczas mniejszych wydarzeń lub poza sezonem koszt może wynieś nawet 3900 zł.

Animacja laserowa

Organizujemy POKAZY LASERÓW a przy nich animacje laserową zarówno podczas  widowisk wewnętrznych jak i plenerowych.

Animacja laserowa to ruchome obrazy i grafika  tworzone w przestrzeni za pomocą laserów.

Współpracujący z nami grafik stworzy indywidualny, oryginalny program w oparciu o Państwa uwagi

Koszt samej animacji to zwykle około 2500 zł. dlatego bardzo korzystne jest jej połączenie z pokazem laserowym

Jeśli już przywieziemy techników i zamontujemy sprzęt do pokazu laserów to płaci się tylko kwotę od 700 do 900 zł.za opracowanie kilkuminutowego programu.

 

Teatr ognia FIRE SHOW

Specjalnie opracowany  profesjonalny scenariusz do podkładu muzycznego o czasie trwania 12-15 minut, z wykorzystaniem  najbardziej efektownych elementów.

Grupa 2-4 artystów prezentuje nie tylko niesamowite efekty i doskonałą technikę, ale również  elementy aktorskie i pantomimy, co w całości składa się na super przedstawianie.

Cena ustalana jest indywidualnie w  zależności  od terminu i rodzaju widowiska, a koszt przedstawiania z udziałem 2 artystów zaczyna się od kwoty 1400 zł.

Pirotechnika sceniczna

Od wielu lat naszą specjalnością są efekty pirotechniczne i pirotechnika sceniczna.

Wykonujemy pirotechniki sceniczne podczas każdego rodzaju wydarzenia jak: otwarcia i zamknięcia imprez. imprez sportowych, gali, koncertów, przedstawień teatralnych, itp.

Pirotechnika sceniczna oraz efekty uzyskiwane są z wykorzystaniem kilkudziesięciu różnych elementów, jak: wulkany, gejzery, kurtyny, stroboskopy, efekty hukowe i błyskowe, confetti, serpentyny, itp.

Pirotechnika sceniczna uruchamiana jest za pomocą sterowników i zapalników elektrycznych i jest bardzo bezpieczna.

Charakteryzuje ją niska temperatura spalania oraz minimalne ilości dymu, przez co można zachować bardzo małe strefy bezpieczeństwa

Cena i warunki ustalane indywidualnie. Zapraszamy do kontaktu.

Efekty pirotechniczne

Wykonujemy zarówno pirotechnikę sceniczna jak również efekty pirotechniczne.

Pirotechnika sceniczna najczęściej wykorzystywana jest wewnątrz pomieszczeń, natomiast efekty pirotechniczne zarówno wewnątrz, jak i na otwartym terenie.

Do  wykonywania efektów pirotechnicznych wewnętrznych wykorzystywane są elementy pirotechniki scenicznej, natomiast na otwartych przestrzeniach  wykorzystujemy   pirotechnikę  klasyczną i fajerwerki.

Wykonujemy efekty pirotechniczne w postaci, wybuchów ziemnych, iskrowych, i imitacji amunicji, wulkanów i płonących kaskad, zasłon dymnych, efektów hukowych i błyskowych.

Wymienione efekty świetnie sprawdzają się podczas gier w paintball do wykonania pozoracji pola walki

Cena i warunki ustalane indywidualnie. Zapraszamy do kontaktu.