Gotowe zestawy do samodzielnego odpalenia

Najchętniej organizujemy klasyczne pokazy fajerwerków, ale podczas wydarzeń o mniejszym budżecie lub imprez typu małe kameralne wesela, imieniny, urodziny itp. oferujemy bardzo atrakcyjne zestawy do samodzielnego odpalenia.

Obsługa takiego zestawu jest bardzo prosta, wystarczy ustawić baterię na równej powierzchni odpalić jeden lont, oddalić się na bezpieczną odległość i podziwiać kilku minutowe show.

Zestawy kategorii F3 mogą Państwo odpalić samodzielnie natomiast baterie w kategorii F 4 musi obsługiwać osoba posiadająca odpowiednie pozwolenie.

Pomocą służy nasz pirotechnik, który przywiezie i ustawi baterie, odpali oraz zabierze pozostałości ze sobą a koszt jego przyjazdu w odległości do 50 km. od Wrocławia to 150,00 zł.

TXB099 PYRO NIGHT 264S F3

Super bateria – tak zwana złożona. Gotowy mini pokaz o czasie trwania 3,15 min. 264 wystrzały składające się z kilku wyrzutni w tym 1,5 ‘ połączonych fabrycznie w jedną całość i odpalanych jednym lontem.

Cena: 620,00 zł.

TXB100 THUNDER SHOW 163S F3

Super bateria 163 wystrzały i czasie trwania 2 min. składająca się z kilku fabrycznie połączonych wyrzutni w tym jednej o wielkim kalibrze 2‘ oraz dwóch kątowych w kształcie wachlarzy.

Cena: 699,00 zł.

XB 4101 HEART F4

Bateria 90 strzałów które odpalane są seriami i układają się w kształt dużych czerwonych serc. Idealna na fajerwerki na wesela, oraz imprezy okolicznościowe jak rocznice, imieniny urodziny.

Cena: 320,00 zł.